Ceník a podmínky

Ceník

  • Terapie osobně (50 min.): 900 Kč
  • Terapie telefonicky nebo videohovor (50 min.): 900 Kč

Vše, co mi sdělíte, považuji za důvěrné.

Častým dotazem je, zda poskytuji i párovou terapii, tedy takovou, na kterou chodí dva lidé spolu. Neposkytuji, zkuste prosím někoho jiného.

Terapie hrazená z pojištění VZP

Od 1. 8. 2021 do 30. 11. 2021 bude možné čerpat příspěvek 500 Kč / 1 sezení, a to až na 10 sezení (maximální výše příspěvku 5 000 Kč). Sezení může probíhat osobně i online. Klient VZP si musí předem zažádat o poukaz na adrese opatrujse@vzp.cz.

Objednání

Prosím nejlépe o SMS na číslo 790 322 739. Ozvu se vám zpět.

Rušení termínu

Prosím vás, když potřebujete termín zrušit, dejte mi vědět včas. Dva dny předem jsou optimální. Den předem už termín asi neobsadím a vznikne mi nepříliš využitelná pauza. Nedaří se mi říkat si o storno poplatky, tak mi nezbývá než sázet na vzájemnou ohleduplnost. Já se budu snažit o totéž vůči vám 🙂

Názory klientů

Viz znamylekar.cz

Jak často a jak dlouho chodit na psychoterapii?

Frekvence i délka terapie je vaší volbou. Podle mých zkušeností frekvence jednou týdně nejlépe podporuje realizaci vnitřní změny. Také na začátku bývá výhodná, aby se navázal dobrý terapeutický vztah. Můžete ale chodit podle potřeby třeba jednou za dva týdny a na druhou stranu v náročném období může být dobré chodit dvakrát týdně.